Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
05.10.2022 18:03
Nior jest żoną, czego by nie mówić to duża różnica

Wielki mag
05.10.2022 14:59
A nie żoną?

halo, regulamin
05.10.2022 14:59
Nieoryginalna, a to nie Ty jesteś dziewczyną Antona???

Wielki mag
05.10.2022 14:24
Halo Nieor, czy twój ziom ma w ofercie prawo rzymskie i konstytucyjne? xD

Waldeinsamkeit
05.10.2022 13:58
to moze ja znam dziewczyne antona hehe

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Tom Felton
Mirru
Tom jest chyba tym aktorem, który spadł reżyserowi z nieba. Został dopasowany idealnie xD Po prostu nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli! I najlepiej wczuł się w swoją rolę. O ile np. taka Watson często z niej wypada, to Tomowi jeszcze nigdy się to nie zdarzyło.
Jejku, jak sobie przypominam te dwa pierwsze filmy (akcja w Zakazanym Lesie, która rozwala mnie do dnia dzisiejszego + Esy i Floresy i Klub Pojedynków szczególnie), to jakie słodkie dziecko z niego było. No po prostu cud, miód i orzeszki. Normalnie to nie lubię dzieci (jestem potworem xD), ale on mnie oczarował. Jak będę miała syna, to żądam ażeby wyglądał tak samo, jak on xD W trzeciej części to już się z niego przystojniak zrobił, że słów brak (zły hipogryf!), a teraz jest już coraz lepiej xD Był niesamowity, jest niesamowity, będzie niesamowity. Poza tym ma anielski głosik. I od początku grał wyborowo.
I tylko niech nie obcina włosów, błagam. Fryzura Draco jest dla niego stworzona, a nie to co zazwyczaj ma na głowie.
A poza tym to Felton jest bardzo sympatycznym kolesiem; osobiście robi na mnie znacznie lepsze wrażenie, niż obsada aktorska Świętej Trójcy. Taki... normalny jest.
Zdecydowanie mój ulubiony aktor młodego pokolenia^^
Edytowane przez Mirru dnia 14.08.2007 17:59
Oh Voldemort,
If there's one thing I want you to bring me for Christmas this year,
It's to make Harry Potter disappear.
Lots of love,
D. M.

www.mirru.blog.onet.pl - "The Curse Breakers" by me.

Get on the train, fish. Get on the train.

Limonka
I tylko niech nie obcina włosów, błagam. Fryzura Draco jest dla niego stworzona, a nie to co zazwyczaj ma na głowie.

Fakt, lepiej mu w dłuższych włosach. Ale on już chyba nie ma co obcinać, bo w ostatnim filmie miał perukę. A ogólnie zgadzam się ze wszystkim co napisałaś ;).

Hermionka_HP
Tom Felton znakomicie wcielil sie w Dracona Malfoya. Najładnie wychodzi na zdjeciach jak ma dluzsze wlosy:
http://www.sponge...osmall.jpg
http://imstars.au...2434_L.jpg
http://www.jerusa...ter/e4.jpg

ale nie podoba mi sie jak ma krociutkie wloski bo wtey ma taka duza glowe:
http://www.charlo...lton01.jpg
http://www.depart...es/tom.jpg
http://moira26.ph...1045-1.jpg
ale i tak go lubie:D:D:D:D:D
Edytowane przez Hermionka_HP dnia 25.08.2007 16:39

e-potter.com/images/gryffindor_podpis2.png

Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże, jeśli nie ma przyjaciela, któremu mogłby o tym powiedzieć.

img376.imageshack.us/img376/8049/victoriafrances4gg8.jpg

...friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly... x3

Nacia
Zaczytalam sie w wywiadach....Dowiedzialam sie wieeeelu rzeczy np ze toma denerwuj jego wszyscy fani ktorzy placza gdy go widza na premierach i nie romumie dlaczego na sile chca ulepszac swoich idoli...co do jego cud miod fryzurki to nie mam kompleksow...W jednym wywiadzie Tom na pytanie Masz dziewczyne odpowiedzial ze narazie nie ma zadnych zobowiazan...

Life is wasted on the living

i49.tinypic.com/282m7op.jpg

Limonka
Dowiedzialam sie wieeeelu rzeczy np ze toma denerwuj jego wszyscy fani ktorzy placza gdy go widza na premierach

Teraz już chyba go to nie denerwuje. Ostatnio w jednym z wywiadów powiedział, że im więcej takich reakcji, tym najwidoczniej lepszy jest jego kunszt aktorski. To znaczy, jeżeli chodziło o małe płaczące dzieci xD.

Btw, powstawiajcie tu linki do wywiadów, może (w co wątpię) trafię na jakiś, którego jeszcze nie czytałam ;).

I jeszcze jedno. Nacia1234, musisz zmienić avatar. Nie można ot tak kopiować sobie obrazków od newsów. Jak nie wiesz skąd wziąć ciekawe avatary to odezwij się do mnie na PW. :)
Edytowane przez Limonka dnia 27.08.2007 13:28

Nacia
nie skopiowalam tego avatara!! mam go na kompie od jakiegos miesiaca !! a jesli mzslicie ze skopiowalam to bardzo przepraszam i z przyjemnoscia zmienie go...

nie chcialam nikogo urazic ...
O..Limonko widzie nowy avatar jest ciekawszy od tamtego !! Tak trzymac !!

Czytalam jeszcze ze wiele dzieci sie go boi gdy go widzi ale to daje mu tylko satysfakcje ze dobrze odegral swoja role...do tej grupki zaliczaja sie m.i dzieci rezysera
aha i jesli chodzi o moj poprzedni post to chodzilo mi raczej o nastolatki i fanki Toma...

To tyle!! Avatarek juz zmieniam tylko popatrze gdzie on jest bo nie mam zamiaru sie klucic poniewaz Limonko wydajesz mi sie interesujaca forumowiczka i chcialabym sie z toba zaprzyjaznic !!

Limonka
nie skopiowalam tego avatara!! mam go na kompie od jakiegos miesiaca !! a jesli mzslicie ze skopiowalam to bardzo przepraszam i z przyjemnoscia zmienie go...

Mogłabyś mieć go sobie na kompie nawet od roku, ale i tak jest to własność strony i nie można ot tak jej sobie przywłaszczać :).

A tak w ogole Limonko to bez urazy ale czy ty aby nie jestes zazdrosna?:D:D Chidzi mi o te filmiki :D

I znowu. Borze zielony, ile razy ja jeszcze będę to pisała? Naprawdę tak ciężko jest uwierzyć, że jeżeli się kogoś nie lubi, to nie koniecznie z zazdrości? Nie jestem pewna o jakich filmikach mówisz, ale domyślam się, że o tych z Disney Kids Awards (?). Więc niby o co mam być zazdrosna? Że Emma stoi tam z Tomem? Jak już miałabym być zazdrosna to prędzej o Melissę ;). A i do niej nic nie mam.

No chyba, że mówisz o innych filmikach, to wtedy powiedz, o jakich xP.

Nacia
Hmm...O wszstich na ktorych Emma jest z Tomem ale przewazajaca tresc mojego posta to oczywiscie zart jezykjezyk Hmm...Ja moge przynac ze go uwielbiam ale jeden uzytkiwnik tego forum bardzo mnie denerwuje jezyk pytaniem zakochalas sie w nim? pff... pozdro dla ciebie !

Kristel
Uwielbiam TomaTak No, ale na zdjęciach czasami wychodzi brzydko:|:@ A Draco kocham...:bigrazz: Mam zamiłowanie do czarnych charakterów, chociaż Draco zaczęłam lubić w późniejszych częściach, bo wcześniej to był taki kapuś, lizus i tylko ojcem straszył xD A takich ludzi nie lubię:@
Niezarejestrowany animag: sokół
Patronus: lew

www.harrypotterrr.bnx.pl
Serpensortia
No ok, chwilunia, w książce było wyraźnie zaznaczane, ze Dracon miał włoski gładko zaczesane do tyłu... Mnie to jak najbardziej odpowiadało, a co do pytania to tak, gówniarz może być zniewalający (cholera... mam pedofilskie zakusy? 0___o xD).
Swoją drogą nie rozumiem, skoro dziewczęta szaleją za Paris-wyglądającym-Lucjuszem-z-rozpuszczoną-czupryną, to dlaczego negują wygląd Dracona ulizanego do tyłu? To nadaje mu taki suiknsynowski wygląd xD Wystarczy spojrzeć jak czesali się wszyscy mafiosi :D
Jestem jak najbardziej ZA ulizanym Draconem (w mojej głowie i tak wygląda jak Bóg), a w tym wypadku Toma ^^ Pieczarkom mówię stanowcze: NIE :D
Ślizgonka, Snaperka, Lupinistka, Malfoy'istka.

* Totally obsessed Snupin fangirl! *

'The right song can turn an emperor into a laughing stock, can bring down dynasties. A song can last long after the events and people in it are dust and dreams are gone.'

Myrtle
Tom felton jest boski. Jak gra , to możnaby pomyśleć, ze naprawdę jest tym okropnym Malfloy'em. Czytałam gdzieś zresztą, że czasem dzieci go poznają i - myśląc, że to Draco - uciekają przed nim.
Draco Malfoy'a nieznoszę, ale Toma uwielbiam.

Matilda Felton
Dla mnie Tom Feltonjezyk w kazdej fryzurze wygląda mniam,mniam!Ale ja mówie tak,bo go wprost uwielbiam,tak samo jak bliźniaków Phelpsjezyk!!Czasami ma nie koniecznie ładną,ale człowiek na nią nie patrzy kiedy widzi jego ujmujacą aparycię,iście angielską i ten jego zniawalajacy uśmiech!:lol:!!
Od cnót Gryfonów ,
kretynizmu Puchonów
I wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy
Krukonów
CHROŃ NAS SLITERINIE
POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO MNIE POZDRAWIAJĄ

i28.photobucket.com/albums/c207/Elena2000/Avatar/Maratsafinbanner.jpg

i18.photobucket.com/albums/b109/wombat_the_harryite/mostlikelytomarryharryaward.jpg

Martina
Ja kocham czarne charaktery.
Podobnosama jestem strasznie wredna.
A Draco.. Ach szczególnie.
Tom świetnie zagrał Dracona Malfoya.
Wrednym tez trzeba umieć być.
Tylko nie podobał mi się głos Draco w polskiej wersji filmu, ale
to przecież nie Toma wina :)

Serpensortia
Jak to się mówi, są gusta i guściki... :)
Tom sam w sobie niczym mnie niestety nie zachwyca... A szkoda, bo liczyłam na więcej :)
No ale niech mu będzie... Na gitarze gra całkiem, całkiem... ^^
Ślizgonka, Snaperka, Lupinistka, Malfoy'istka.

* Totally obsessed Snupin fangirl! *

'The right song can turn an emperor into a laughing stock, can bring down dynasties. A song can last long after the events and people in it are dust and dreams are gone.'

Ania 95
Ja się w tym temacie nie wypowiadałam? Jak to się stało? Dobra, nieważne.
Uwielbiam Toma Feltona, tak samo jak uwielbiam Draco Malfoya. Co prawda czasem( na niektórych zdjęciach), wychodzi koszmarnie, ale to i tak nie zmienia faktu, że jest bardzo ładny... Ma oryginalną urodę. Taką niespotykaną...

Alice_Gomez
Tom Felton jako Draco Malfoy jest nieziemski, boski, cudowny, wspaniały, olśniewający, zabójczo przystojny, sexowny, smakowity, zachwycający i w ogóle cud-miód-czekolada-powidła śliwkowe-i-ogórki kiszone (lubię ogórki). W fryzurze na pieczarkę mu lepiej, wygląda doroślej i poważniej. Kocham go :D

Klaudia@Harry Potter
Ja lubię tego aktora i tą postać. On w filmie gra czarny charakter. A w dalszych częściach książki strasznie się boi Voldemorta chociaż jest śmierciożercą. Tom Felton znakomicie wciela w postać Draco Malfoya.Tak
Moje nowe konto to: Lotien.

Gabi
Yy.. no boskim Ślizgonem bym go raczej nie nazwała :rip: Bo nienawidzę Slytherinu i MaLfoy'ów, ale wczuwa się w role ;). Ogólnie całkiem fajny aktor, lubię go dosyć, chociaż nie do szaleństwa jezyk. Całkiem przystojny i dobrze gra xDD.
~~~~Harry Potter~~~~~~

roit_girl
Ostatnio pojawił się (na tej stronce) artykuł o Feltonie gdzie były podane 4 piosenki dwie z nich są na youtube a czy ma ktoś te dwie pozostałe?

I czy ma ktoś tekst, po polsku czy po angielsku, bez rożnicy tych piosenek: http://pl.youtube...re=related ?
Edytowane przez roit_girl dnia 23.05.2008 23:22
"Everybody
Put your hands up say,
I don't wanna be in love, I don't wanna be in love!"

"...Cóż jedną matkę, jaką znasz
Jest nadzieja...
Głupią matkę masz..."

http://hermiona-draco-inna-bajka.blog.onet.pl/
Prefix użytkownikaNavHeera
Tom Felton jest cudowny! Gra takiego lodowatego drania, ale w tak naprawdę jest... inny xD. Bez niego film były nudnawy, mniej zabawny. dodaje uroku Slytherinowy, który każdemu kojarzył się z okropieństwem, wredotą i brzydotą.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: