Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
09.08.2022 06:10
Cześć Serce I po urlopie, jadę zaraz do tyrki, na pewno wszyscy skaczą z radości że wracam i nie będą musieli robić mojej roboty Głupek

Pracownik departamentu
07.08.2022 15:18
Hejka! Pozdrawiam z DE, Frankfurt już zwiedzony, kolejne miasta czekają.
Nie wiedziałam, że krety gryzą, ale chyba bym go nie wzięła w rękę, bo bym się bała jakiejś choroby :|

Wielki mag
06.08.2022 11:38
W sumie to nic wielkiego się nie stało z wyjątkiem zachlapania krwią posadzki w mieszkaniu i łazience. A rozcięcie zdezynfekowałem. Bo to zwierzę podziemne i pewnie może przenosić jakiej bakterie.

Wielki mag
06.08.2022 11:34
Klaudia Lind, one zwykle tak się nie zachowują. To nie pierwszy kret którego ratowałem lub wynosiłam. Ten jednak był wyjątkowo nerwowy to był młody ale wyrośnięty i wyjątkowo agresywny samiec.

Pan Śmierci
06.08.2022 10:58
blad logiczny, współczuję, nigdy nie wiedziałam kreta na oczy, ale po tym co przeczytałam, nie chcę widzieć

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33508 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Pokemony (wszystkie generacje)
Prefix użytkownikaNajpoten
Są jacyś miłośnicy pokemonów? Gry RPG w zależności od generacji dostępne na różne konsole. Graliście? Kiedy było wasze pierwsze zetknięcie z grami i jaka to była wersja. Nadal gracie? Jeśli tak to macie oryginalne gry i konsole, czy na emulatorach. Graliście w wersję X lub Y? Czy może w Omega Ruby i alpha Sapphire? Którą generacje lubicie najbardziej? Jakie są wasze ulubione pokemony (wymieńcie kilka)

Z samą grą zetknęłam się gdy miałam o koło 10 lat. Była to wersja FireRed na Gameboy Advance. Fakt że na początku strasznie lamiłam (granie jednym pokiem i niewiedza o przewadze typów). Niestety Gameboy się zepsuł jakieś 2 lata potem. Na dłuższy czas zapomniałam. Około rok temu sobie przypomniałam o tej grze i zaczęłam szukać emulatorów do starszych wersji. Znalazłam dość sporo. Teraz jestem posiadaczką kupionego Nintendo 3DS, mam pokemon X z którego jestem bardzo zadowolona. Gram mimo że mam 17 lat (rodzice myślą że kompletnie zgłupiałam xD). Moje ulubione wersje to FireRed/LeafGreen (sentyment) oraz HeartGold i SoulSilver. No i oczywiście X i Y są całkiem niezłe, dodano dużo ciekawych zmian.

Ulubione pokemony:
sprites.pokecheck.org/i/497.gifsprites.pokecheck.org/i/133.gifsprites.pokecheck.org/i/148.gifsprites.pokecheck.org/i/330.gifsprites.pokecheck.org/i/429.gifsprites.pokecheck.org/i/470.gifsprites.pokecheck.org/i/215.gifsprites.pokecheck.org/i/229.gif
25.media.tumblr.com/a095fedb3760c6aeae6c428a3fda904b/tumblr_mm99avFW621spgai0o1_500.gif

Lately I've been, I've been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I've been, I've been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be, we'll be counting stars

fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/363/8/4/image_2013_12_29_233851_by_wolfgirljw-d6zz3l9.png

Kot z sumieniem to...to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

Warto być kotem. Nie tylko masz dziewięć żyć, ale i teologia jest dużo prostsza.

Prefix użytkownikapotterekking
Z czego wiem to teraz wyszły Pokemon Go, ale nie przepadam za nimi, bo dużo ludzi zginęło z tego powodu. Chętnie zagrałbym w Harry Potter ''GO'', jeżeli by były, a planują wyjście tej gry, może zagram, może wyjdzie, a narazie zaczekam i pogram w League of Legends!Papa

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: