Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
26.09.2022 21:22
A poza tym już niedługo rocznica dnia, gdy facebook padł i hpnet chociaż na chwilę ożył

Niezwyciężony mag
26.09.2022 21:05
Studia się jeszcze nie zaczęły, a mi już zdążyli zmienić plan - szkoda że po rejestracji na ćwiczenia Wrozka

Niezwyciężony mag
26.09.2022 21:05
Do czego to doszło że jestem starym bykiem xD

halo, regulamin
23.09.2022 10:55
Nawet w zimę rzadko kiedy mam rozkręcony, bo od razu mnie dusi

halo, regulamin
23.09.2022 10:53
U mnie spokojnie. Przyjechałam do domu, więc wykorzystuję okazję by pospotykać się ze znajomymi czy pobawić z bratanicą Wrozka

A ogrzewania jeszcze nie włączałam, nawet nie wiem czy już jest

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Anime
Prefix użytkownikaulka_black_potter
W końcu znalazłam czas i chęci by dokończyć serię SnK. Na samym początku muszę zaznaczyć, że wiedziałam, że to ona! Widziałam kim jest kobieta - tytan!
Spoiler :: Pokaż
Tylko jej brakowało w Zwiadowcach, co mi zupełnie nie pasowało, bo ona nie nadawała się do Żandarmerii. No i te włosy, i to że nie zabiła Armina. Annie? Jezu. Okej, musiałam to powiedzieć. Jopro, też wiedziałaś?

Cała seria, do której na początku nie byłam za bardzo przekonana, baaaaardzo na plus. Walki z tytanami epickie, serio. Manewr trójwymiarowy w wykonaniu Mikasy czy Leviego to czysta bajka, takie coś aż chce się oglądać. Poza tym tyle emocji! Jak ona zeżarła wiadomo kogo, już myślałam, że to koniec i zrobiłam sobie godzinę żałoby, a tu myk - Levi <3

Atak Tytanów to anime bardziej psychologiczne, niż skupiające się na walce. To ile osób ginie przechodzi ludzkie pojęcie, a to wszystko tylko po to żeby pozwolić w spokoju żyć przyszłym pokoleniom. Jak zobaczyłam płaczącego zwiadowcę albo Leviego z emblematami poległych to chciało mi się ryczeć. Gdyby nie to, że w pokoju było pełno osób to na lajce bym się popłakała. Naprawdę pięknie przedstawiona ludzka natura.

Teraz tylko pytanie, co dalej? Manga poszła już do przodu? Kiedy będzie kolejny sezon? Bo to stwierdzenie, że ludzie nie wiedzą co tak naprawdę ich niewoli siedzi mi w głowie od pierwszej w nocy i ja musze wiedzieć co dalej.
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 22.05.2014 12:02

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaYouka
^ Z kobietą-tytanem to było chyba bardziej przewidywalne, niż twórcy by tego chcieli. xD Nad samą serią rozwodzić się nie będę, bo właściwie już wszystko zostało powiedziane.
Następny sezon ma wyjść latem albo jesienią tego roku, nie pamiętam dokładnie. ^^

Edit: Aaaa, mój błąd. Nie, chwila, niezupełnie mój, bo tak gdzieś przeczytałem. Teraz jak zrobiłem rozeznanie, to ludzie obstawiają 2015 albo 2016 rok, także... poczekamy sobie. D:
Edytowane przez Prefix użytkownikaYouka dnia 21.05.2014 10:45
EL PSY CONGROO

Prefix użytkownikaSixth Gun
Jopro, też wiedziałaś?

Weź daj spokój. Na początku myślałam, że to matka Armina xD Już pominę fakt, że ona nie żyje i było o tym wspomniane na początku hahah Tylko zczaiłam się oglądając drugi raz. Ale tak, domyśliłam się.

Następny sezon ma wyjść latem albo jesienią tego roku, nie pamiętam dokładnie. ^^

Wiosna '15 :) Ale nie jest pewne. Serie będą trzy.

A manga jest bardzo, bardzo do przodu, chociaż sama do końca nie ogarniam co się dzieje ;p Skoro chcesz wiedzieć co daj, to SPOILERY

Annie i Eren nie są jedynymi ludźmi-tytanami. Są jeszcze Ymir, Reiner (pancerny) i Bertolt (kolosalny). Zwiadowcy sie rozpadli (?) czy tam działali w ukryciu, idk. Oczywiście największą rewelacją jest to, że Levi to Ackerman. Amen.
Aa i jeszcze Hanji zajęła miejsce Erwina.
Glanek, jopro - jak zwał, tak zawał

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick.png

Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić

Moment zawahania i przeczytałam te spoilery, haha. Na szczęscie nie są jakieś specjalne. Mikasa to rodzinka z Levim? A już myślałam, że będą razemxD

Skoro Annie i I Eren nie są jedyni to by oznaczało, że ktoś zaplanował sobie, żeby zmiażdżyć ludzkość, ech.Nie chce się mangi czytać, ale chciałabym wiedzieć o co kaman, więc może jednak... Swoją drogą chyba w tym nowym sklepie JPF, mangarden.pl, wydają Atak Tytanów, nie? Ciekawe czy będą w miarę na czasie.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Boże muszę mieć te mangi wszystkie, graficy oczyścili wszystkie nierówności w kresce i jest CUD MALINA (h) Nawet Eren nie wygląda już tak bardzo jak upośledzony

Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić

joproxyz napisał(a):

Boże muszę mieć te mangi wszystkie, graficy oczyścili wszystkie nierówności w kresce i jest CUD MALINA (h) Nawet Eren nie wygląda już tak bardzo jak upośledzony

Zamawiaj teraz, bo jakaś promocja jest i marny plakat byś dostała.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Właśnie odłożyłam 12 tom DN na półkę i O MÓJ BOŻE DLACZEGO
Jeden wielki pytajnik w głowie

Zakończenie jest całkiem inne. Light nie hasa sobie i zdycha na schodach, lecz umiera w tym budynku. Jego śmierć nie jest taka piękna, sentymentalna i wzruszająca, wręcz przeciwnie. Jest żałosna. Kona cały czas błagając Ryuka , a by darował mu życie. Calusieński czas wrzeszczy, że nie chce umierać, przykleił się do shinigami jak rzep do psiego ogona, aż ten stwierdził, że jest żałosny. Ale to jeszcze nie było takie złe (co nie zmienia faktu, że było przykre). Przekręcam sobie kolejne strony, a tam na całą rozpiętość kartek obrazek z jakimiś zakapturzonymi ludźmi na jakiejś górze, trochę jak z jakiegoś klanu. Na kolejnej stronie idzie sobie jedna duszyczka ze światełkiem. Na ostatniej stronie ostatniego rozdziału co? Misa modląca się z owym światełkiem do Kiry. Dafuq.

No niestety jopro, tak bywa. Nie czytałam , ale słyszałam o tym zakończeniu... Nie potrafię stwierdzić czy to pasuję do Lighta czy nie, ech. Jednak wiadomo, że duga część, po śmierci pewnej osoby jest dużo słabsza, więc...

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaSarahis
A dlaczego słabe? Mi się wydaję, że właśnie fajnie, że nie było znowu utartego schematu, że jak nikt już nie może to Goku pokonuje siły zła. Ochronił Ziemię, ale w zupełnie inny sposób i do było fajne. A Pilaf i spólka to piękne nawiązanie do starego dobrego DB i poszukiwania kul. Jak dla mnie 7/10

Nie jestem zagorzałą fanką serii, niejako zostałam zmuszona do seansu tej kinówki. Być może dlatego nie zrobiła na mnie wrażenia : D.

A kogo zamierzasz zrobić?

Najchętniej femkę Grella z kuro :D.

Jest ktoś na bierząco z nowymi seriami? 'No game no life' epickie, polecam jeśli ktoś nie miał styczności jeszcze.

Ah, no i właśnie skończyłam oglądać cudowne anime p.t. Nana. Z tego co mi wiadomo jest dość popularne, także nadmienię tylko iż jest to dramat, czy tam komediodramat, bardzo przyjemny, na pewno warty obejrzenia.

>>>*<<<

ci.memecdn.com/10481320.jpg

>>>*<<<

66.media.tumblr.com/1d42d09131d8d71cafbee63f044368e7/tumblr_oukgjqSPGu1ukld20o4_640.png

~~*~~

66.media.tumblr.com/b7dce6f4a8eaff8a995dbf5f8cfc1cec/tumblr_oukgjqSPGu1ukld20o5_640.png

~~*~~

66.media.tumblr.com/6f1f5dc3e260beb42dadeb04c6e15902/tumblr_oukgjqSPGu1ukld20o1_640.png

~~*~~

66.media.tumblr.com/b11e2eb6e8bfa6bce3f8301f39685e40/tumblr_oukgjqSPGu1ukld20o6_640.png

~~*~~

66.media.tumblr.com/063bb7066e4e38e248da610a8e49e1ad/tumblr_oukgjqSPGu1ukld20o3_640.png

~~*~~

this world is a school

no one expects to stay in school forever

>>>*<<<
78.media.tumblr.com/775ebb82085ee128133cb573033c7888/tumblr_inline_onlmcmkN1H1ts9x2a_540.gif

>>>*<<<

data.whicdn.com/images/241071402/original.gif

78.media.tumblr.com/43c3f6cb80688fffc89b4d017dbeea45/tumblr_nvs2z09uuH1siohmeo1_500.gif

media.giphy.com/media/12fgztS23saCVa/giphy.gif

>>>*<<<

data.whicdn.com/images/187528943/original.gif

>>>*<<<

data.whicdn.com/images/101292005/original.gif

>>>*<<<

i.gifer.com/c28.gif

>>>*<<<

media.giphy.com/media/kdYhNomVFvgfC/giphy.gif

>>>*<<<

24.media.tumblr.com/ea98170b338630aa6c997ba637966a44/tumblr_mli99lsGay1qd7lyko1_400.gif

>>>*<<<

66.media.tumblr.com/591048ab9fa8e6dd1fe207d863379d7d/tumblr_oqdakqraui1vz54q7o1_r1_500.gif

66.media.tumblr.com/546f0f7fc90e4a7a2fd70ab8d714d6d5/tumblr_inline_p0vbscWj591tg9fg6_250.gif

>>>*<<<

I just decided by the grace of the God Poseidon

that you're so dead to me I dug a hole for you to lie in

>>>*<<<

whatever feeds your fear is closer than you think

i.gifer.com/12qG.gif

>>>*<<<

media.giphy.com/media/9U1eND52C37S8/source.gif

>>>*<<<

66.media.tumblr.com/5bea28b680dda6347611519e29514b3a/tumblr_o7e29wmyX31v2xrtuo1_400.gif

>>>*<<<

<3

;___;

i.gifer.com/YLdp.gif

66.media.tumblr.com/546f0f7fc90e4a7a2fd70ab8d714d6d5/tumblr_inline_p0vbscWj591tg9fg6_250.gif

Prefix użytkownikaYouka
Najchętniej femkę Grella z kuro :D

Yay! <3

Co do aktualnie nadawanych serii, na bieżąco to ogarniam chyba tylko Haikyuu i Soul Eater Not, względem tego drugiego mam bardzo mieszane uczucia. Kreska mnie strasznie zdezorientowała, podobnie jak przeprojektowanie miasta i inne wypalające oczy szczegóły, ale z ciekawości pewnie obejrzę do końca. Czasem zerkam na Blade&Soul, ale jakoś niezbyt mnie to przekonuje. No game no life mam w planach. :D
EL PSY CONGROO

A dziś kolejny odcinek Naruto - nie filler. W anime wygląda to tragiczniej niż w mandze - w sensie ta jedna sytuacja - Hinata, wtf? :(

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10450763_524951024294856_635883893932341160_n.jpg
Wyczaiłam ten obrazek na fejsie - zatytułowany był Friendship, a pod spodem ktoś dodał komentarz "Hinata got friendzoned" :)

Nie oglądam nowych odcinków, bo mi się nie chce. Poczekam, aż się ich uzbiera.
A co do NaruHina to nie lubię :>

Oglądał ktoś Monster? Właśnie się za to zabrałam, ale jestem ciekawa czy to na serio lepsze od DN, jak mówi dużo ludzi. Co sądzicie o tym tytule? Warto przebrnąć przez te 75 epków?

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaTenKtoregoNickuPisacNieMozna
Ach te anime.
Jestem świeżo po seansie dwóch odcinków nowej Sailor Moon Crystal. Jarałem sie jak pochodnia i... mam bardzo mieszane uczucia. Jako dziecko strasznie lubiłem to oglądać i gnałem do domu na złamanie karku, by w spokoju oglądać na polsacie. To było w okolicach 94'.
A teraz? Chyba jestem już za stary na te "bajki".
Nowa ścieżka dźwiękowa i kreska, nowa choć odgrzewana fabuła. Ciężko jest się przyzwyczaić do obecnego wyglądu postaci, ale muszę przyznać, że anime to jest robione współczesnym stylem. Dobór kolorów i szczegółów nie jest zły.
Jest jednak coś czego nie mogę strawić. Transformacja robiona w CGI. Nie wiem czy tylko mi sie to tak strasznie w oczy rzuca, ale... aż boli. Nie wiem czy przez lenistwo postanowili zepsuć to w tak banalny sposób...
Opening Moon Pride trzyma poziom podobnie jak Moonlight Densetsu, czy też Sailor Star Song.

A teraz idę spać, bo nie moge strawić, że Kisiel z Madary zrobił transwestytę Przepraszam
Edytowane przez Prefix użytkownikaTenKtoregoNickuPisacNieMozna dnia 22.07.2014 00:33
"Nie ma nic bardziej złudnego niż zdjęcie: zdaje nam się, że na zawsze utrwalamy jakiś szczęśliwy moment, podczas gdy stwarzamy tylko powód do tęsknoty. Naciskamy migawkę i hop, po sekundzie ta chwila znika."

Kiedy najbliższa Ci kiedyś osoba staje się obcą, to chyba jedna z najokrutniejszych kar od życia.

Prefix użytkownikaYouka
Jest jednak coś czego nie mogę strawić. Transformacja robiona w CGI. Nie wiem czy tylko mi sie to tak strasznie w oczy rzuca, ale... aż boli. Nie wiem czy to przez lenistwo postanowili zepsuć tow tak banalny sposób...

No właśnie. Jeśli o samo anime chodzi, to ja się nadal jaram i to porządnie, ale przez tę transformację oczy mi krwawiły. Skiepścili sprawę.
Dodatkowo trochę razi mnie fakt, że postacie poza Usagi mają innych seiyuu niż oryginalnie, ale to już jakoś da się przeboleć. jezyk
EL PSY CONGROO

Zrobiłam sobie ogromną przerwę w oglądaniu Naruto. Tzn. oglądałam pojedyncze odcinki, ale to nie to samo jak wszystko bierze się hurtem. Jednak dwudziestominutowy epizod nie działa tak na wyobraźnię jak chociażby 5 na raz. No więc wzruszyłam się troszkę tym wszystkim co się teraz dzieję a ze względu na innych wrzucę to tu:
Szkoda mi strasznie tego Obito. Głupi, mógł się nie dać głupiej gadce Madary, ale jednak. Teraz płaci za swoje, a taki przyjemny z niego dzieciak był. No cóż, niech teraz dołączy do Rin. Tego zawsze chciał, być z nią całe życie. Oczywiście zadziałało friends no jutsu Naruciaka, ale o tym wiedziałam już wcześniej, z mangi. Głupio, że się wszyscy nawracają :(

Chyba mogłabym też odnieść się też do zakończenia mangi, a więc
CZARNE DZIECKO CHOUIJEGO? xD Dlaczego Naruto jest z Hinatą? Ona jest totalnie beznadziejna i nudna. Ani troszkę nie pasuje do dresa/Naruto/7.Hokage. Do tego mają dzieci (Boruto xD) czyli się już nie rozstaną :()Sasuke oczywiście musiał wyruszyć w poszukiwaniu własnego ja, ech. Ogólnie chapek przed tym ostatnim też był taki sobie (w anime to bedzie pewnie bardziej wzruszające. W sumie ładnie to wyglądało jak tak leżeli sobie bez tych rąk. Uśmiechnięci i w ogóle. Oczywiście wszystko zostało im odtworzone, bo przecież każdy musi mieć w sobie komórki Hashiramy, które pewnie dodają w gratisie u Ichiraku Ramen.

Ogólnie to szkoda, że już koniec, chociaż wojna strasznie się dłużyła. Jednak będzie mini seria o nowym pokoleniu, więc cos ta jeszcze dostaniemy ^^

Ostatnio też obejrzałam króciutką serię Another. To taki hottor/thriler czy coś w ten deseń. Historia ciekawa, ale wykonanie już mniej. Ogólnie chodziło o to, że pewien chłopak imieniem Kouichi Sakakibara przybywa do miasteczka gdzie mieszkają jego dziadkowie i ciotka, by z nimi zamieszkać. Jego ojciec jest w Indiach, a matka nie żyje. Idzie tam również do gimnazjum i trafia do klasy, która skrywa w sobie tajemnicę, która w każdym epku jest nam co raz bardziej przybliżana. Irytowała mnie okropnie jedna z głównych postaci. Chodzi oczywiście o Misaki, ech. Była taka, taka - nijaka? Zakończenie nieco zaskakujące, chociaż troszeczkę naciągane. Jak ktoś koniecznie chce niech ogląda, ale nie polecam.

A Wy oglądacie coś nowego? Moncia, Port, Alette? Wypowiedzcie się, dla Was to odświeżam. :D

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

NIE USUWAĆ BO TO POST PORTA!

"Więc ja oglądam od niedawna bardzo fajuśne anime, pełne krawii i martwych ciał, zwie się ono "Danganganronpa". Opowiada ono o losach kilkunastu nastolatków, uwięzionych w szkole dla elitarnych licealistów, czyli takich, którzy mają jakiś specjalny talent lub czymś się odznaczają. Wszystko to za sprawą bardzo miłego i przyjaznego misia - Monokumy, który zmusza ich do zabijania się nawzajem i odnajdywania sprawców. Anime świetne pod kątem zagadek, które wiercą dziurę w brzuchu jeśli nie znasz ich rozwiązania Wrozka Oczywiście do owych morderstw dochodzi, są nagłe zwroty akcji, świetne zagadki i tajemnicze dotyczące nie tylko morderstw, ale i samej akademii <3 Polecam, Portugas."

Użyczyłam Portowi prawa do pisania postów, mam nadzieję, że się nie pogniewacie ^^

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaCookie
Ja tam jestem zapalonym zajarańcem od animców i mangów (błędy zmierzone).
Teraz oglądam dwa anime na raz i czytam 10 mang.
"Danganganronpa" jest zajefajnym animcem. Bardzo polecam, a sam misiek jest przecudny. <3

cibeles.net/imagenes/separator.gif

78.media.tumblr.com/057241507fa7712b870a783e61fac291/tumblr_ovtfl3nOj21qjv5nyo1_1280.gif

68.media.tumblr.com/37b9b60fd4ba9c902ca5b053e0459652/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo4_400.gif
68.media.tumblr.com/937af71c74b830841789ea3e5c2cabd0/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo3_400.gif

DZIAŁ NARCYZA:
Postać: Jev "Patch" Cipriano
Ścigający i kapitan w drużynie Kruka.
BLOG.

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_zakrecony_uzytkownik.png

http://rev-from-wonderland.blogspot.com/
Prefix użytkownikaNajpoten
Też uwielbiam "Danganganronpa", obejrzałam już 1 sezon, powstał, czy planują zrobić sezon 2? Najbardziej lubię Chihiro Fujisaki (oraz Alter Ego), a także Kyoko Kirigiri. Dodatkowo Anime ma świetny opening.
25.media.tumblr.com/a095fedb3760c6aeae6c428a3fda904b/tumblr_mm99avFW621spgai0o1_500.gif

Lately I've been, I've been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I've been, I've been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be, we'll be counting stars

fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/363/8/4/image_2013_12_29_233851_by_wolfgirljw-d6zz3l9.png

Kot z sumieniem to...to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

Warto być kotem. Nie tylko masz dziewięć żyć, ale i teologia jest dużo prostsza.

Prefix użytkownikamonciakund
A Wy oglądacie coś nowego? Moncia, Port, Alette?

Ulka, bądź ze mnie dumna, bo w końcu się zdecydowałam, by coś napisać ;D A więc, odpowiadając na pytanie, aktualnie oglądam sobie Hetalię. Jest to naprawdę wspaniałe anime, które ma śmieszne, bo króciutkie, odcinki (trwające średnio 6 minut). I jest po prostu boskie! Rosja <3
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.