Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
21.05.2022 10:13
jakie macie plany na sobotę?

halo, regulamin
21.05.2022 10:11
Syriusz32, no sory ziom, takie życie

Niezwyciężony mag
21.05.2022 00:06
monciak, ups xD
Emily, byliście jak najbardziej :D

Potęga Krwistego Steka!
21.05.2022 00:03
monciakund, wiesz co, nawet tego nie skomentuję

Wielki mag
21.05.2022 00:03
Fajnie być dla kogoś inspiracją xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42665 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
FIFA
Prefix użytkownikalosiovsky
heejooo! nie widzę tematu o symulatorze piłki nożnej więc postanowiłem go stworzyć.
Fifa liczy już prawie 20 lat co roku widzimy nową coraz bardziej zaskakującą część tejże gry. Jak ją oceniacie? chodzi mi o wszystkie części a nie jaranie się tą najlepszą czyli teraz Fifą 14?
W skali od 1/10 ja daję mocne 9/10 musicie przyznać że EA odwala kawał świetnej roboty :).
Czekam na komentarze.
Edytowane przez Smierciojadek dnia 22.09.2015 13:07
" z tobą nie da się nudzić łosiu"

Łapa15

Sir Łosiu David I
- Przydomek który nadała mi Sir Łapa Szlachetna

"Nic nie daję zapatrzenie się w marzenia i zapominanie o życiu" - A.Dumbledore

oi61.tinypic.com/2wpmmas.jpg

Dziekuję Łapsonie :)

asset-8.soup.io/asset/2025/5021_8645.gif

Prefix użytkownikaRazorBMW
Po pierwsze, FIFA nie jest "symulatorem" - w zasadzie jedyne gry "symulacyjne" to lotnicze/wojskowe a'la Combat Mission i niektóre wyścigówki jak rFactor czy inne GTR2 lub Project CARS.

Dwa, że Fifka to, niestety, nadal fifka która co roku powtarza swoje bugi... i dokłada nowe, co sprawiło, że zauroczenie jedenastką już minęło.
Zamiast bawić się w grafikę to niech się zabiorą za łatanie tych bugów, dopiero potem za to śmieszne Ignition, które i tak będzie ekskluzywne dla nowych konsol (jak EA wypali znowu argumentem, że PC są za słabe [a teraz wszystko będzie na architekturze x86] to padnę ze śmiechu).
Zakładam, mooocno optymistycznie, że na Ignition będzie mniej bugów i może jakaś sensowna optymalizacja, to będzie OK.
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
Po pierwsze, FIFA nie jest "symulatorem" - w zasadzie jedyne gry "symulacyjne" to lotnicze/wojskowe a'la Combat Mission i niektóre wyścigówki jak rFactor czy inne GTR2 lub Project CARS.

Fifa jest symulatorem piłki nożnej :) w takim razie jeżeli by nie była jak byś ją nazwał? gra w piłkę nożną na PC/Konsoli? pozwól że ci powiem że trochę o tym wiem czytałem.

Chociaż do drugiej wypowiedzi całkowicie się z tobą zgadzam :) fifa zamiast grafiką powinna się zająć bugami gram sobie dziś w 13 na klasie światowej a tu nagle jakiś obrońca (chyba dokładnie Marcelo ja gram Celtą Vigo jezyk) kopie z połowy dość że wyleciało na aut to zaliczyło im gola nieprawdopodobne a jednak takie są bugi.

Łapa15

Sir Łosiu David I

Prefix użytkownikaA.
FIFA nie jest symulatorem, bo symulatory są w 99% z poziomu pierwszej osoby, a w fifie wcielasz się w managera/piłkarza etc.

I wg mnie to najlepsze fify to te z początku zeszłej dekady (2002,2003 etc.), o WC nie wspomnę, bo one wymiatają ;d Teraz za bardzo skupili się na konsolach i grafice, bo żeby grać dobrze fifie potrzebny jest pad z analogami najlepiej, a tak to dla przykładu w WC 2002 po nieudanej akcji zawsze można było się 'wyżyć' na bramkarzu czego teraz nie można (i ta piękna poświata przy strzale z połowy).

Może.... ale nie ważne A. zgodzę się z tobą mimo że jak była fifa 2002 to miałem roczek:) ale całkiem nie dawno grałem ahh Henry w arsenalu to było coś ;)

Łapa15

Sir Łosiu David I

Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Ja kocham wszystko co z piłką nożną związane. No i FIFA to jedna z tych rzeczy. Dorastałem przy FIFIE 97 ! ( tak, istnieje taki prehistoryczny twór ), potem była ta 99, i fascynacja Chelsea ze względu na nowe gwiazdki w zespole. W 2001 też się grywało, nawet sporo ; taktyka, ustawienie, formacja zawsze jakąś rolę odgrywały ;p. World Cup 2002 to jedna z najlepszych gierek na PC w jaką w ogóle grałem ( te strzały 'ogniste' ). Może się jednak znudzić, bo ile razy grać o MŚ ? Zdobyłem je odpowiednio Argentyną, Polską, Hiszpanią, Włochami, Francją, Portugalią, Brazylią, Niemcami i chyba nawet...Kostaryką. Potem był epizod z EURO 2004, ale bez rewelacji, że tak powiem. No i posucha była jakiś czas, a grac nie było kiedy i jak w sumie.

Teraz na xboxie grywam z siostrzeńcem w 13 i 14. Nienawidzę przegrywać. Udaje się jednak wygrać, ale pod warunkiem, że mam mocniejszą drużynę, i to sporo np. Man City vs Legia ale też bez problemu wygrywam the citizens np. z Arsenalem London. Jednak z Realem, który on ubóstwia dostaje tęgie lanie, a Benzema strzela mi gole jak chce. Barcelonką nawet nie idzie mi, podobnie PSG. Interem daleko nie zajadę, ale wygrywam z nim jak ma np.Romę, no i kiedyś udał mi się mecz życia. Ustawiłem Inter bardzo defensywnie, z myślą, żeby próbować sił z kontrataku...No bo co innego zrobić przeciw Realowi, w którym obok Ronaldo kuzyn wystawił sobie...Messiego ?? Byłem gotowy na demolkę, na to, że czeka mnie dwucyfruwa do zera a tu...5 obrońców, 3 pomocników z Cambiasso na czele, z przodu Palacio & Milito, i 5:2 dla mnie :) ! Emocje są super, gra się fajnie,przyjemnie, ale nerwy są - zwłaszcza jak tracę bramkę w 90 minucie...
Reprezentacjami gramy rzadziej. Argentyńczykami ciężko mi idzie, a sam Messi "nie może sobie miejsca znaleźć" ;p No jak jest Aguero, Palacio, Hiquain, Lavezzi, to nie wiem jak wystawić skład, bo pomoc uboga jak dziewczynka z zapałkami. Obrońców za to do przesady ( 5 w wyjściówce ), i trzeba zmieniać, kombinować. Lubimy też pograć Bayernem przeciw Borussi. W techniczne szczególiki się nie wdaję, bo się zupełnie nie znam. Grafiki itp szczerze mówiąc mało mnie interesują. Liczy się dobra zabawa, zacięty meczyk ( najlepiej z dogrywką i karnymi i przednia rozrywka.
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif

Prefix użytkownikabatalion_88
Ja znałem te wszystkie FIFY, a teraz na XBOX-ie gram z siostrzeńcami i przegrywam xD Ale wygrywam też - wybieram Argentynę, Manchester City, Bayern Monachium albo Barcelonę lub PSG. No co tu dużo pisać - gra się świetnie i super <3 Po kilku meczykach mam jednak trochę dosyć. Lubię gole strzelać z dystansu, triki, dośrodkowania itp. Ale wole cienko mi idą. W karnych tak na wyczucie ;p To loteria też.

Jeszcze 97 pamiętam xD Grafika jak nie wiem co - Fifa World Cup 2002 było dobre i gra Polską na Mundialu. Inne też, 2001, EURO 2004 (ale to chyba nie fifa xD), no i potem nic... dopiero od FIFY 2013 u siostrzeńców grałem. Lubię, i polecam.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

maksiu432
No teraz sterowanie a kiedyś sterowanie... Bez po równania w ogóle... Aż mi się przypomniało jak grałem w 07 na klawiaturze wtedy grałem albo barcą albo Men United :D

Prefix użytkownikaAlicerka
Ja osobiście nie jestem jakąś wielką fanką FIFY, ale przyznam, że czasami w nią pogram. Sama na xboxie mam FIFĘ :D. Gram w nią wtedy, kiedy naprawdę, ale to naprawdę nie mam co robić, czyli niezbyt często. Za to często widzę jak ktoś inny w nią gra.
Kiedy patrzę jak ktoś gra w FIFĘ, albo tak jak wcześniej mówiłam sama w nią gram zauważyłam, że jest to dosyć ciekawa gra. Nie jest ,,Stworzona Dla Mnie", ale dla ludzi którzy lubią piłkę nożną, więc jakiejś większej opinii wyrazić nie mogę. Mogę za to powiedzieć tyle, że wiele osób które znam lubią tą grę. I wcale się im nie dziwię. Jest spoko.

Prefix użytkownikabatalion_88
Sama na xboxie mam FIFĘ

high five super! Jeszcze się odniosę do tego:

Aż mi się przypomniało jak grałem w 07 na klawiaturze

Boże, to bez porównania. Klawiatura a pad... Ziemia a niebo ^^ Ja miałem te stare wersje, bez polskiego komentarza, bez tych wszystkich bajerów. Ogólnie to frajda jest na xbox-ie, bo na dziś nie wyobrażam sobie siebie grającego na kompie/laptopie

Turnieje - też lubię. Najczęściej Puchar Włoch (Inter Mediolan). albo ostatnio w taki dziwny grałem Galataray Stambuł, gdzie pod drodze mierzyłem się z Rosją, Irlandią i w finale z Brazylią - coś tam pomieszane jest xD Także było spoko. Kluby jakieś mniej znane poza Borussią, na którą przez drabinkę nie trafiłem ;p

No i FIFA Street jest super, ale to już nie na takim boisku, a innych - hali, mniejszych , triki tam to podstawa. klepać można co rusz. Tylko składy inne, no i w polu 4+ bramkarz. Ale warto - można porównać.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikafangrin
Klawiatura a pad... to raczej kwestia przyzwyczajenia i ogrania. Ja wprawdzie nie miałem problemów aby z PC przejść na PSX, ale znam osobe której za nic to nie odpowiadało i... wróciła na grana na PC i klawiaturze. Tak więc jest to chyba kwestia indywidualna. Ewenatualnie należy sprawdzic jakieś statystyki turniejów online czy przeważaja grający na klaw czy na padzie...

stefan85
Nie znam się na piłce nożnej, ale nadal doceniam ten sport. Podobała mi się FIFA ze względu na różnych sportowców, którzy w niej rywalizują. Są naprawdę niesamowici i nigdy nie ma nudnego momentu oglądania meczów.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: