Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
09.08.2022 06:10
Cześć Serce I po urlopie, jadę zaraz do tyrki, na pewno wszyscy skaczą z radości że wracam i nie będą musieli robić mojej roboty Głupek

Pracownik departamentu
07.08.2022 15:18
Hejka! Pozdrawiam z DE, Frankfurt już zwiedzony, kolejne miasta czekają.
Nie wiedziałam, że krety gryzą, ale chyba bym go nie wzięła w rękę, bo bym się bała jakiejś choroby :|

Wielki mag
06.08.2022 11:38
W sumie to nic wielkiego się nie stało z wyjątkiem zachlapania krwią posadzki w mieszkaniu i łazience. A rozcięcie zdezynfekowałem. Bo to zwierzę podziemne i pewnie może przenosić jakiej bakterie.

Wielki mag
06.08.2022 11:34
Klaudia Lind, one zwykle tak się nie zachowują. To nie pierwszy kret którego ratowałem lub wynosiłam. Ten jednak był wyjątkowo nerwowy to był młody ale wyrośnięty i wyjątkowo agresywny samiec.

Pan Śmierci
06.08.2022 10:58
blad logiczny, współczuję, nigdy nie wiedziałam kreta na oczy, ale po tym co przeczytałam, nie chcę widzieć

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33508 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Tibia
mts
Chciałbym żeby w tym temacie gracze napisali jaki maja level, profesje, skile , eq, i na jakim świecie są. Zobaczymy kto będzie najlepszy jezyk ( TYLKO PISZCIE PRAWDĘ)

Dobra ja zacznę. Mam Sorca 30lvl 35mlvl gram na furorze moje eq to crown armor crown legi, bohy, vampire, crusader helmet, i wand of cosmic energy.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 14.01.2013 13:55
Członek Zakonu Feniksa
Animag - Złoty Smok
Metamorfomag
Patronus - Nosorożec
Dom - Gryffindor
Auror

Prefix użytkownikawiktor
No dobra ja mam dwie postacie, paladyna i soccerera. Nie chce mi się szczerze mówiąc patrzeć jakie mam skille itp ale postać jaką teraz gram to Last Paladinus

SasukeUcicha
Grajcie Na RL Bo nieraz na otsach jak sie sciąga są trojany Na RL Mam 2 konta Harmonia Otis Ein 95 lvl Knight a druga postac to Kyra 25 lvl Scar Aroth Paladin
Zapraszam grać Grałem w tibie niecałe 1,5 lata i nadal mam konto!
Jesli chcecie Jakas postac w tibii to piscie moze dam wam 18 lvl na Refugii
Sasuke Ucicha To ja !!

Prefix użytkownikaSlayerka
Fajna gra, ale nie wiem i tak co to są skille czy jak im tam, czy w ogóle co co jest xD Mam tam dwa konta, jedno na Aldorze, drugie na Hibernie, oba mają 8 lavel xD Wiem, I'm the best xD

Daktrian
Muszę przyznać że bardziej bezsensownej gry nie widziałem...
A ci co w to grają mają za dużo wolnego czasu albo mają nie po kolei w głowie.
Kilku moich kumpli w to gra i nie da sie już z nimi normalnie pogadać...
http://www.zanimnapiszesz.prv.pl
www.anime-planet.com/users/images/signatures/Daktrian.jpg

FORZA MILAN

To najlepiej w ogóle nie komentuj. Nie pasuje Ci Tibia? Twoja sprawa. Nie musisz przez to pisać bezsensownych, krótkich postów. Swoje 'no coments' polecam więc zachować dla siebie, albo bardziej się rozpisać, dlaczego tak Ci nie odpowiada.

Tom Marvo Ridlle
ja mam 21 druida jest na aurei jego itemy to Dart Heumet , blue robe , meduza shield , i croko bots , a 27 knight na aurei dark heumet, knight armor , maduze shield,i boh :)
hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg

img.userbars.pl/93/18572.png
img.userbars.pl/26/5140.jpg
img.userbars.pl/25/4867.jpg
http://ridlle.powiedz.to

img.userbar0s.pl/97/19228.gif

img.userbars.pl/58/11588.jpg
img.userbars.pl/58/11475.gif
img.userbars.pl/111/22112.jpg

Danieleczek
Ja pogrywam w Tibie chodź to za dużo powiedziane nigdy nawet nie wyszyłem powyżej 20 lvl xD, bo ja gram tylko po to żeby pogadać sobie z kumplami bo z tymi głupkami tylko tam można pogadać ^^

Aktualnie 15lvl pala skile 61 a shielding nie pamiętam ^^ nick Koksiasty na ruberze
Zostawcie Titanica !!!
Nie wyciągajcie go !
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią

Niezatapialny sen...

Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !

Mr Dumbledore
jajaja sie wypowiem o tej "wspanialej" grze tak jak hipogryf "no comments" gra jest strzorzona mysle ze na komorke bo na pegazusa ona nie zaslugujejezyk mario jest lepsze ale to tylko moje zdanie;]pierwsze co mnie odstraszylo to grafika widac dlugo nad nia pracowali:D i nawet grywalnosc nie rekompensuje strat jakie zadaje wyglad "cudownej" grafiki;] to tyle co chcialem napisac;]
Edytowane przez Mr Dumbledore dnia 09.02.2008 11:25
img74.imageshack.us/img74/6711/pbbloggv8.jpg

Danieleczek
Mr Dumbledore napisał/a:
jajaja sie wypowiem o tej "wspanialej" grze tak jak hipogryf "no comments" gra jest strzorzona mysle ze na komorke bo na pegazusa ona nie zaslugujejezyk mario jest lepsze ale to tylko moje zdanie;]pierwsze co mnie odstraszylo to grafika widac dlugo nad nia pracowali:D i nawet grywalnosc nie rekompensuje strat jakie zadaje wyglad "cudownej" grafiki;] to tyle co chcialem napisac;]

Powiem Ci tak, grywalność jest do kitu ale tylko wtedy kiedy ktoś nabija i cieszy się pikselowymi numerkami... Bo są osoby które nie grają w Tibie żeby dowartościowywać się wysokim poziomem, są osoby takie jak mój kolega który rozwiązuje jakieś zagadki tłumaczy książki dowiaduje się by zdobyć jakiś rzadki artefakt.
Nie wiem jaką miałeś przygodę z Tibią, czy siedziałeś w tym dłużej, czy też jesteś jak większość ludzi którzy nabili 2 poziom zginęli na szczurach i odinstalowali mówiąc że Tibia to gówno, albo w ogóle w to nie grali.
Zostawcie Titanica !!!
Nie wyciągajcie go !
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią

Niezatapialny sen...

Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !

Mr Dumbledore
danieleczek nie gralem w ta gre i nie zamierzam tracic czasu na to "cos" kumple w to graja i jak tylko zobaczylem te piksele to odrazu zrezygnowalem ze sciagniecia tego ;] wole gry online ktore chociaz stoja na poziomie jesli chodzi o grafike takie jak WOW , SILKROAD itp;] dla mnie liczy sie w grze przede wszystkim wspomniana przez Ciebie grywalnosc i grafika a ta gra raczej sie tym nie szczyci jezyk

Danieleczek
Mógłbym teraz powiedzieć nie grałeś więc się nie wypowiadaj.
Fakt faktem że fajnie się gra gdy grafika jest jak w np. Lineageu i słychać jak Twoja postać rzuca czary czy innego typu badziewia.
Mówisz że Tibia jest beznadziejna, nie możesz jednak oceniać grywalności widząc tylko grafikę, bo popatrz na takiego Heroesa III grafika no cóż najświeższa nie jest, ale za to grywalność ma dużą, siedzisz przy niej i nawet nie wiesz kiedy Ci minęły te 5 godzin, a teraz Heroes IV, co prawda grafika na dzień dzisiejszy też nie jest cudem, ale jest ładniejsza od grafiki z H3, a grywalność sam wiesz jak ludziom nie podobała się ta część z pewnymi wyjątkami.( Sam tez zobacz że 5 część heroesa jest robiona na podstawie 3 części, ale to tak na marginesie xD)
Po prostu powiem Ci że jak się wkręcisz to kiepska grafika Ci nie przeszkadza, nie myśl że Ci coś wmawiam że Tibia jest ekstra i w ogóle boska gra i żebyś zmienił zdanie, po prostu nie lubię gdy ktoś ocenia grę nawet w nią nie grając, co najczęściej właśnie jest w przypadku Tibi, bo ma kiepską grafikę...
Edytowane przez Danieleczek dnia 13.02.2008 20:44
Zostawcie Titanica !!!
Nie wyciągajcie go !
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią

Niezatapialny sen...

Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !

Mr Dumbledore
no moze jest w tym co napisales troche racji ale wystarczy ze widzialem jak inni w to graja i odrazu uznalem gre za shit;]

co do heroesa III grafika moze nie wymiata ale tez nie jest zla bo mi np. H3 podobal sie najbardziej ze wszyskich gralem troche w H5 ale nie za bardzo mi sie spodobal i H4 jakos tez mnie nie zachwycil

ale musisz przynac ze w heroesie jednak widzisz cale otaczajace cie srodowisko i do tego ladnie to wyglada przynajmniej w moim przekonaniu

Danieleczek
Mr Dumbledore napisał/a:
no moze jest w tym co napisales troche racji ale wystarczy ze widzialem jak inni w to graja i odrazu uznalem gre za shit;]

Dobra już Cię uświadamiać nie będę bo to sensu nie ma xD masz swoje przekonania i widać nie zrezygnujesz z nich ;]

co do heroesa III grafika moze nie wymiata ale tez nie jest zla bo mi np. H3 podobal sie najbardziej ze wszyskich gralem troche w H5 ale nie za bardzo mi sie spodobal i H4 jakos tez mnie nie zachwycil

O tym właśnie mówię że nie zawsze grafika jest wyznacznikiem grywalności, dobrym przykładem tego jest właśnie Heroes.

ale musisz przynac ze w heroesie jednak widzisz cale otaczajace cie srodowisko i do tego ladnie to wyglada przynajmniej w moim przekonaniu

No przyznam bajkowo to wygląda te kolory i w ogóle, ale ja nie miałem zamiaru porównywać Heroesa i Tibi, bo to jest jak porównywanie kobiety i faceta pod względem wyglądu :) wiadomo która płeć jest piękna, tylko pokazać Ci to co napisałem parę linijek wyżej;
"nie zawsze grafika jest wyznacznikiem grywalności".
Patrząc na grafikę nie możesz od razu stwierdzić czy gra jest dobra czy do bani, ile było gier gdzie wyglądała cudnie taka aż muah, a cała reszta? Ups- lipa.
Zostawcie Titanica !!!
Nie wyciągajcie go !
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią

Niezatapialny sen...

Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !
Zostawcie Titanica !

Kolejny antyfan Tibii ;] Nie wiem jednak jak możesz tak tego nie lubić, nie znając jej. Zobaczyłeś ją tylko raz, i... Ze mną kiedyś było podobnie. Jednak zostałam namówiona abym zagrała, i cóż... Gram ;] Może też zagraj, albo chociaż spróbuj i będziesz miał większe doświadczenie oraz więcej argumentów przemawiających za tym, że Tibia jest "be".
Do kiepskiej grafiki oraz grywalności po jakimś czasie też da się przyzwyczaić. Może to nie jest świetna gra, szczerze to nie wiem nawet, jak może uzależniać... Jednak i nie jest to najgorsza. Zawsze można spędzić kilka godzin tak szybko, że...

Mr Dumbledore
wiem wiem co macie na mysli... ale jakos nie moglem sie zaklimatyzowac w tej grze wybralem takie jak WOW , LINEAGUE , METIN itd...
tak do konca nie tylko raz... siedzialem kiedys z kumplem przed tym z 2h ale jak juz mowilem nie spodobalo mi sie to... stad wlasnie moja krytyka co do tej gryjezyk

A ja siedziałam kilka dni, omal się nie zniechęciłam, ale w końcu mi się spodobało ;] Skoro Tobie się nie podoba - nie mam do tego nic. Słyszałam wiele opinii o Tibii, samej gry nie lubi wiele osób... Gratuluję, jesteś jedną z tych, którzy wyrażając się o niej nie używają wulgarnych słów oraz nie obrażają tych, którzy w to grają ;] To jest COŚ. Szczególnie w moim otoczeniu ; )

Mr Dumbledore
heh wiesz kazdy ma inny gust co do gier jednemu sie pooba tibia drugiemu mario xD obrazanie kogos kto gra w to bylo by conajmniej glupota;p

MaraQs
Ja gram a własciwie grałem na *OTS. Miałem 21 lvl 20 magiczny crown armor magic staff knight legi dragon shield crusader helmet

*OTS-Open Tibia Serwer

Kapitan menel
Ja grałem i nie żałuje czasu spędzonego nad tą grą.Niemniej uważam że ta gra to ZŁOOOOOOOO.Bo wciąga jak cholera.Sam nie wiem jak mi się udało od niej odciągnąć.
www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.<-- A czy Ty możesz powiedzieć to samo?

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: