Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Sprzedawca prac domowych
01.07.2022 16:14
cześć diabełki :3

Potęga Krwistego Steka!
01.07.2022 14:53
też dopiero przedwczoraj skończyłem sesję xD

halo, regulamin
29.06.2022 17:08
No, jak na razie najdłuższa sesja mojego życia.

A pogoda za oknem nie motywowała do nauki. Szczególnie jak laptop parzył w kolana xD

Pracownik departamentu
29.06.2022 13:51
monciak, gratuluję! To widzę, że bardzo długo miałaś egzaminy, skoro praktycznie do końca czerwca.

A ja wciąż siedzę i siedzę na tą mgr. Będę jęczeć, bo mi się strasznie nie chce tego pisać.

halo, regulamin
29.06.2022 13:06
Koniec sesji, nareszcie kibic

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42668 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
"High School Musical"
marekryba
Jest to film dla każdego, kto lubi słuchać muzyki. Film bardzo fajny i w_ogóle cool. Kto lubi muzykę niech sobie go kupi.
Wyczerpująca recenzja, nie powiem...
Edytowane przez Smierciojadek dnia 11.04.2014 19:00

Prefix użytkownikaDezerterka
Wg. mnie - film denny, muzyka - denna,Gra aktorska szczerze mi się nie podoba, zresztą to nic innego niż re-make...

Scenariusz - znany wszystkim od początku do końca po obejrzeniu pierwszych minut filmu : DZiewczyna i Chłopak, którzy, jak się zdaje, z racji tego, kim są, nie mogą być razem (a reszta świata wciąż im przeszkadza) po czym zostają połączeni w jakiś cudowny sposób na przekór przeciwnościom. ALE - przecież nie może być standardowo (myślałby kto) z komedii romantycznej zrobiono musical, a głównymi bohaterami są nastolatki. Taki "Dirty Dancing" w 'wersji light'.
Całość rozgrywa się w szkole, w której słowo ''zło'' zupełnie nie istnieje i nawet po gruntownych poszukiwaniach nie znajdziemy ciemnej strony placówki, do której uczęszczają bohaterowie. Słonecznie, słodko, uroczo,... Cudowni ludzie bez skazy, utalentowani, dobrze wychowane czarne charaktery, dla których zresztą to określenie jest zdecydowanie za mocne. Instytucja marzeń, gdzie nikt nikogo nie bije, uczniowie nie piją i ćpają, wszyscy są 'ach' i 'och', bez wielkich wad, jak w marzeniach co poniektórych rodziców. Nie ma różnic w ilości pieniędzy (a przynajmniej nie są one widoczne), a każdy ma swoje stałe miejsce - choć to akurat nie wszystkim pasuje, co widzimy po postawie głównych bohaterów - Troy'a i Gabrielli. Ale przecież chyba nie ma osoby, która do takiej szkoły nie chciałaby chodzić. I to jest właśnie to. Sny się spełniają, wszystko idzie świetnie, problemy, jeśli są, ''jakoś'' się rozwiązują.W końcu w filmie tym nie liczy się realizm, a dobra zabawa. A nic tak nie rozrusza największego nawet sztywniaka, jak, cukierkowe utwory :/
fuck you very much.

A to ciekawie... Szczerze myślałam, że mój punkt widzenia będzie raczej brany za złą opinię filmu...)

Chociaż Ty mi nie tu o filmie, tylko 'świecie' filmowym :D W sumie... chyba nie chciałabym znaleźć się w aż takiej rzeczywistości... wszystko wydaje zbyt cukierkowe, zbyt kolorowe i wręcz nierealne. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia: nudne.

fuck you very much.

Shaman
Ja doskonale rozumiem, że twoja recenzja jest negatywna i tego filmu oglądać nie zamierzam (nie tylko z powodu twojej wypowiedzi, ale po prostu takich filmów nie lubię). I tak jak sama zauważyłaś chodzi mi o filmowy świat. To prawda, że po pewnym czasie byłoby to nudne, lecz na chwilę - czemu nie. Zawsze chciałem, żeby wszystko wokół było prostsze.
I hate teachers, I hate school, I hate the cheerleaders and anyone who's cool. Yeah I hate everything, I even hate you too so FUCK YOU!

This is:
10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain
and a 100% reason to remember the name.

Jakby na to patrzeć... Też bym chciała, aby moje życie było prostsze... No może nie pod każdym względem istnienia, ale kilka moich 'życiowych wątków'... gdyby były choć odrobinę mniej zawiłe, niż w rzeczywistości są - byłoby bosko...
fuck you very much.

Kate_Luis
Lothien z ust mi wyjęłaś opis tego badziewia ;D
cud miód i orzeszki na każdym kroku... zero napięcia, koniec filmu wiadomy po 5 minutach oglądania i jeszcze te 'świetne' wykonania piosenek... ehh nie ma co. nic tylko wpuścić tam Jingsawa i zabawa się zaczyna xD 'live or die make your choice' :smilewinkgrin:

Hermionka_HP
Hej!! High school musical to bardzo fajny film. Mam go na komputerze i na druga czesc czekam. Już niedlugo...jezyk Mam nawet wszystkie piosenki i Vanessy Hudgens takze i polecaj jej piosenki:D:D

e-potter.com/images/gryffindor_podpis2.png

Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże, jeśli nie ma przyjaciela, któremu mogłby o tym powiedzieć.

img376.imageshack.us/img376/8049/victoriafrances4gg8.jpg

...friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly... x3

Asik
Film nawet OK, ale przyznaję, że cała akcja i zakończenie możnabyło przewidzieć już na samym początku. Standardowy scenariusz przystojny, popularny chłopak+ ładna, utalentowana dziewczyna=wielka miłość, czyli tak jak we wszystkich flmach dla młodzieży:)Akcja była trochę płytka. No ale oprócz wad film mniał też zalety:) fajni aktorzy i piosenki, które bardzo, bardzo mi się podobają.Polecam, mimo wielu niedociągnięć dzięki filmowi można przenieść się na jakiś czas do wspaniałego, wyidealizowanego świata, gdzie ludzie nie mają większych problemów niż to, czy wystąpić w szkolnym przedstawieniu czy raczej nie.
Asik

Vayamess
Film jest bardzo fajny, zwłaszcza pierwsza część, bo druga wydaje mi się nieco naciągana... Yh, gra aktorska - zależy. Vanessa w drugiej części wypadła dużo lepiej niż w pierwszej, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.
Historia... No cóż. xD Do przewidzenia, ale i tak mnie urzekła. Parę niezbyt możliwych do realizacji faktów, ale co tam :)

adzilla
Mnie się podobał.
Oglądałam obydiwe części, ale to pierwsza mnie zachywcam, druga jest taka sobie.No, aler lothien ma raje co do scenraiuszu-normalka..
Mi się podoba tak ogółem xD
Śmierciożerca.

www.adzilla.fbl.pl
tasia
When Theres Me And You!:*
I love!
Breaking Free
Start of Something New

HSM2
What Time is it?
oraz
ee nazwe to po polsku xD"Ja tu nia pasuje"

HSMiHSM2 rllz...A obsada swietna
Świnka Malwinka ma cipu cipu cinka, ma cip, ma 2 ma cipu, cipa, cia! xDD

www.funkaromansuxd.ddl2.pl
hemcia
ojjj kocham te musicale ^^ Chociaz szczerze mówiąc pierwsza część bardziej mi się podobała ale druga też niczego sobie xD
Najbardizej uwielbiam Vanesse Zaca i tego no...tego z taka szopa na glowoe xD Nie pamietam jak sie zwie xD Chwilowy zanik pamieci posiadam xD

syllwiaaa
HSM to największy szajs, jaki kiedykolwiek oglądałam. Wszystko w tym filmie jest tragiczne: począwszy od fabuły, zakończywszy na śpiewaniu. A najgorsza jest ta Vanessa i ten koleś (nie wiem jak się nazywa). Okropne.
"Och, wspaniale, Potter - przerwał mu Snape,
krzywiąc wargi w drwiącym uśmiechu. - Tak, to miłe,
że nauczyłeś się czegoś przez prawie sześć lat.
DUCHY Są PRZEZROCZYSTE.

Kapitan menel
Ten film to ŻENADA.Wszystko w tym filmie oddane jest tak sztucznie że aż żal na to patrzeć. A momenty ze śpiewaniem to już po prostu dno.Wolałbym już codziennie słuchać koncertów Dody(czy innego pustaka).Nie wiem gdzie w tym fabuła. Nie ma nic interesującego w HSM. Dobry film do poduchy. Ja zasnąłem po pierwszych 5 min.
www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.<-- A czy Ty możesz powiedzieć to samo?

nimfadora21
Dezertka twoja opinia jest negatywna, a moja jest pozytywna. Mówisz, że nie ma tam zła i wszystko jest takie słodkie i dobre, to ja mam tylko jedno pytanie do ciebie; czy ty kiedykolwiek obejrzałaś ten film? Bo mi sie zdaje, że nie. Szarpay to czyste zło, które chce odbić chłopaka Gabryielli, a przeszkoda, która stawia tata Troy planując mu przyszłość. Ten film ma dobre przesłanie: Nie musisz być jedną osobą możesz byż wieloma, bądź sobą. Dobrze tobie się nie podoba ten filmu, trudno, ale nie mów, że to jest nudne, błagam! Tak ogólnie co do tego filmu, to podobają mi sie posenki z tego filmu, a szczególnie "Gotta go on my own way" i prosze nie obrażać tego filmu!!!
moje ulubione powiedzonko:
"NIE MÓW DO MNIE NIMFADORA":-)

http://hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg[/img]

Ulubiony przedmiot: Transmutacja, Obrona przed Czarną Magią
Ulubiony aktor: Rupert Grint
Ulubiona aktorka: Emma Watson
Wymarzona miotła: PiorunxxD
Różdżka: 8 cali, kawałek klapy od sedesu, kawałek klamki
Ulubiony nauczyciel: McGonagall
Patronus: Kot
Animag: Sarna
Dom: Gryffindor
Ulubiony kolor: niebieski, złoty

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg
img.userbars.pl/14/2773.gif
i32.tinypic.com/9hl6hw.jpg

Mój nick jest dość długi, więc, aby go całego nie pisać możecie pisać nimfa. Łatwij i prościej!

Gabi
A mnie się tak sobie podobał... Na początku go nawet polubiłam, ale mi zbrzydł jak pojawiła się ta cała ''HSM-mania''... Co prawda niektóre piosenki są nawet, nawet przyjemne, ale fabuła zbyt naiwna i dziecinna.. Mam nadzieje, że nikogo tym nie uraziłam... Jeśli tak to przepraszam. Pozdro:*
~~~~Harry Potter~~~~~~

Mishia
Nie chcę nikogo obrazić ale ten film uważam za zwykłą tandetę dla amerykańskich nastolatków. Takie tam wszystko słodkie piękne i radosne...eh aż wierzyć się nie chce że takie filmy powstają, a ci aktorzy, słodcy aż do granic możliwości, na dodatek te oczarowane tym filmem nastolatki, które kochają tego Zac'a. Płakać się chce gdy się widzi coś takiego. Film oczywiście mi się nie podobał, zwykły kicz, który nie wiadomo dlaczego zyskał taką popularność a na dodatek powstają tego kolejne części.
Jestem animagiem^^-Sokół
Mój Patronus: Kot
Mój dom:
hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg

Justaa
Uwielbiam High School Musical! w pierwszej części muzyka jest bardzo fajna oraz głosy aktorów są normalne ale druga część mi się nie podoba jest straszna jak dla mnie. Głosy aktorów byle jakie muzyka byle jaka! E tam! Muzyka fajna jest tylko ostatnia piosenka i przedostatnia. ;]

Gosia27
Ten film to świetna odskocznia od codzienności, dzięki niemu można znaleźć się w innym świecie i zapomnieć na chwile o problemach. Muzyka do filmu jest świetna, chociaż nie do słuchania na co dzień :). Na co dzień najlepszy jest rock :D
"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie"

Severus Snape

Liza
Miejscami film podobał mi się ale... Po pierwsze: miał beznadziejną fabułę, po paru minutach można było przewidzieć koniec. Po drugie: Większość aktorów była niedoświadczona, co ( szczególnie w jedynce) strasznie wkurzało... Na dodatek wszystko wyglądało sztucznie^^ Od ich głosów, aż po cały film. Tyaaa... Idealni uczniowie i sportowcy, oczywiście piękni, nie odeszło się bez tych 'najsławniejszych'... Jako czarny charakter dali 'piękną barbie'.
No ale cóż, najczęściej właśnie takie filmy zyskują największą sławę i stają się wielkim hitem, niestety ^^

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: