Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
27.09.2022 16:54
Ja miałam dzisiaj zapisy na lektoraty, ale usos wykrzaczył się kilka razy na tyle poważnie (nie działały w ogóle rejestracje), że przesunęli na jutro xD

halo, regulamin
27.09.2022 16:53
Koriola, ty masz chyba na myśli wf ;)

Ćwiczenia na studiach to po prostu jedna z form prowadzenia przedmiotu (obok wykładów, konwersatoriów, lektoratów, labów czy innych) ;)

Wzór do naśladowania
27.09.2022 07:06
CoSieDzieje, o ćwiczenia! Czy to te ćwiczenia na studiach dziennych? Słyszałam że trzeba na nie chodzić przez jeden wybrany przez studenta rok, czy to zgadza się z rzeczywistością? A potem nie.

Wzór do naśladowania
27.09.2022 07:04
To nieduży odstęp czasu, ale po reakcji na fale to chyba się jednak trochę stęskniłam Wstydniś Więc moje wolne od szkoły przedłuża się o kolejny tydzień. Będzie nadrabiania, oj będzie!

Wzór do naśladowania
27.09.2022 07:02
I w końcu to morze, a nie góry! Osobiście zawsze preferowałam w góry, ale to jest taka przyjemna odmiana na wycieczkach i oprócz tego nad Bałtykiem nie byłam od przynajmniej trzech lat

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
HP i ZF - jak przejść...?
Wasiolinho
Gargulce już wszystkie znalazłem.
Gdzie jest ten skrzat domowy na 42% w domu Zakonu Feniksa?
Nie pamiętam tylko jak on się on nazywa... ;-)

Prefix użytkownikapanna-granger
Więc... na czwartym piętrze idziemy przez korytarz, wchodzimy po schodach, skręcamy w prawo i przechodzimy przez drzwi. Widzimy schody, a po prawej portret z pajęczynką. Usunęłam pajęczynkę i portret mówi, żebym go znalazła.... GDZIE JEST JEGO DRUGA CZĘŚĆ!!! POMOCY!!! <zdesperowana>

P.S. Proszę o szybką odpowiedź na forum lub GG (3623003) !!!

edit

Wasiolinho- Skrzat nazywa sie Stworek. Uśmieszek Musisz pójść do pana Weasleya i powiedzieć, że chcesz wracać. Potem idziesz na góre i wchodzisz do króregoś pokoju. (Jest z Ginny- to nie tam ;) Wróć na korytarz. Jak Harry stoi przodem do "kamery" to skręć w swoje lewo. Tam będą takie duże schody.) Nie jestem pewna to jest chyba na 1 piętrze jak wejdzisz po schodach. Po prawej masz drzwi i wejdziesz tam. To będzie pokój z drzewem geanalogicznym Blacków. Tam będzie Strowrek kłócący się z Syriuszem. I już znalazłeś Stworka xD. Będzie filmik i wrócisz do Hogwartu. xD
Edytowane przez Alette dnia 07.03.2013 13:34

www.miss-granger.blog4u.pl
Wasiolinho
no to tak...
Nie wiem gdzie się znajduje czwarta rzecz Luny. Mam już
to coś z biblioteki, z wejścia na wiadukt i dziedziniec wieży z zegarem.
Gdzie jest Neville, bo wykonuje zadanie Sprout i jest mi potrzebny.

Ostatnia (chyba) rzecz Luny jest w Wielkiej Sali na którymś ze stołów. Co do Nevilla to musisz pójść do dormitorium chłopców. Jak jest łóżko Nevilla (z żabą) to obok jest szfka nocna i na niej jest książka. Ona pomoże ci napisać esej na zielarstwo. :) Wiesz może coś z tym portretem?!
Edytowane przez Prefix użytkownikapanna-granger dnia 23.01.2008 17:54

minimka15
polly w bibiotece trzeba pokonac mistrzynie hogwarty znac hasło do portretu co chce gazete rzucic na szafhe albo accio albo depulso albo wingardium leviosa niepamietam juz na ta szawke obok "drzwi" do nastepnych no rzedów półek na piora wingardium leviosa i chyba to wszystko :)
znajomi: Hayds, Potter H, Tonks_15, Ginny_Weasley12, lovegood, pajper, marti-tina. lenne

Polly__
dzięki, miałam prawie wszystko, tylko nie wygrałam w szachy :)
mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę :D:D

Dobra... dzisiaj sie skapnęłam gdzie ten potret xD Co trzeba zrobić w kamiennym kręgu? Mam chyba 96%. W Chatce Hagrida tak samo. A w sali OPCM mam 30%! Pomóżcie! Nie wiem co robić! :( :( :(

Polly__
Co trzeba zrobić w Wielkiej Sali i w wejściowej, na dziedzińcu transmutacju i w Łazience jęczącej Marty?? (pozapalałam wszystkie świece, otworzyłam Komnatę Tajemnic i rzucałam zaklęcia na kabiny, ale i tak mam 61%) Proszę pomóżcie! :smilewinkgrin:

siwy1480
mam pytanie jak odnajdę poraz drugi członków GD to tablica zadań jest pusta a Ron i Hermiona mówią że kogoś muszę znaleźć tylko kogo?:(

Siwy1480- Pomyśl!! Jak nie w lewo to w prawo! :D " ---> "

sunshine- Musisz wziąść miotłę i pozamiatać liście. ( nie pamiętam którą "kupkę" xD ) Miotła jest po prawej, jak stoisz na dziedzińcu przodem do drzwi. Musisz na nią rzucić Wingardium Leviosa i ona się podniesie. Przeniesiesz ją na "kupkę" liści, odczekasz 2 sekundy i zacznie ci zamiatać. NIE PRZERYWAJ CZARU!!! Rzecz Luny jest pod "kupką" liści. :)

HELP!! Mam 96% w Chatce Hagrida i 22% w bibliotece!! W bibliotece nie da sie rzucić czaru na regały! A tej szachistki za Chiny nie mogę pokonać! :( HELP!!!
Edytowane przez Prefix użytkownikapanna-granger dnia 02.02.2008 22:32

A czy ktoś wie, co mogę zrobić przy chatce Hagrida? Wrzuciłam kość przez okno, przegoniłam 3 ptaki, wrzuciłam dynie do komina, rzuciłam na drzwi 'depulso', zebrałam paczki Weasley'ów (z paprotek), podlałam ziemie i wyrosły mi kwiatki za domkiem Hagrida i znalazłam 3 ślady zwierząt.
W bibliotece mam hasło do portretu, rzuciłam na pióro "Wingardium Leviosa", przesunęłam szafę i zabrałam paczkę Weasley'ów. Chyba tyle. Co jeszcze moge zrobić prócz wygrania w szachy? Chyba, że tylko tyle da sie zrobić.

Prefix użytkownikagryfka
MAM WIEEELKI PROBLEM!! nie mam pojecia gdzie jest prorok codzienny dla portretu w bibliotece... juz kilka razy szukalam i nic!!

Nie pamętam dokładnie, ale musisz pójść na Wielką Salę i jak jest ta mównica Dumbledora to musisz rzycić na nią "Depulso", a potem "Wingardium Leviosa". Wtedy zlecą się sowy i jedna zrzuci Proroka na stół. :)

_Insygnie_Smierci_
mam 51 % i mam tylko zadanie dla Snapa i przyleciał Prawie Bezgłowy Nick i powiedział o bagnie na Wymarmurowanym wiadukcie jest to na dachu. Jak to ściągnąć??

Prefix użytkownikagryfka
nie pamietam zeby jakies bagno bylo na wiadukcie ;/ chyba raczej na dachu a po to trzeba poprostu tam wejsc....

a ja mam inny problem, szukam hasla do jednego z potretow, znalazlam juz ta pasterke i ona mowi, ze mam szukac googla kikuta (to portret) w sali kolo kolumnady o jaka kolumnade chodzi? gdzie to jest??
a i jak zdobyc haslo od slizgonow?? bo to tez potrzebne do jednego portretu
prosze o pomoc
Edytowane przez Prefix użytkownikagryfka dnia 06.02.2008 16:28

FREEqNEJSZYN
moze mi ktos wytlumaczyc co mam zrobic w misji z Hanna Abbot mam na liscie czlonkow tylka ja :/ mam znalesc jakies przejscie moze ktos wejsc do gry i sprawdzic dokladnie ktory to jest portret ? blagam bo siedzie dlugo i nie wiem co mam zrobic

minimka15
ten portret o ktorym mowisz free jest na pol piętrze idz schodami w gore nie tymi co kolo nich hanna stoi tylko drugimi i ten pierszy portret ktory bedziie chyba sie jakał to on.

Gryfka ta pasterka mówi o portrecie ktory jest wejsciu na wiadukt chyba tak to sie nazywa to jest te pomieszczenie z księgą i wychodzi na wiadukt chyba w kazdym razie most i na lochy do severusa :D . Jeśli chodzi o ten drugi portret o ktorym wspomniałaś to musisz pierw iść do sypialni chłopców po peleryne potem ustaw sie kolo portretu i automatycznie usłyszysz hasło od chlopców ktorzy tam bedą kolo.

Kacpro175 napisz to jeszcze raz i gdzie to jest bo nie wiem o co ci chodzi

Insygnie śmierci musisz wejsc na dach tam bedzie bagno byc moze jak bedziesz na tym dziedzincu pojawi sie filmik gdzie ono jest

znajomi: Hayds, Potter H, Tonks_15, Ginny_Weasley12, lovegood, pajper, marti-tina. lenne

FREEqNEJSZYN
dzieki mimiaka, mozesz mi powiedziec jeszcze jedna rzecz co mam zrobic z dean'em z misja z tym zegeralem jak to ma wygladac czy moglabys zrobic screenshoota i wgrac ? :smilewinkgrin:

minimka15
kurde no raczej nie moge bo nie mam tu tej gry a musisz na te zębatki rzucić wingardium leviosa i je powkladac w miejsca żeby bylo odwrotnie od aktualnego stanu czyli ze np zebatki są teraz po prawej to musisz je ustawić po lewej tam sa uchwyty musisz je dopasowac wielkościa jak to zrobisz na gorze beda nastepne muszisz je podniesć wingardium zrzucic na dol do deana i zrobić tak jak zreszta zeby chodzil zegar z szybkoscia lol wieksza niż wtedy

FREEqNEJSZYN
co mam zrobic jak jak wykonalem wszystkie zadania tam z bagnem, zegarem itp nie mam juz nikogo na liscie i nie wiem co robic. z gory thx

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: